Nasze Sukcesy

 

Jesteśmy mistrzami!!!

Zdobyliśmy pierwsze miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Bielany miasta stołecznego Warszawy młodzieży w Unihokeju chłopców. Zawody odbyły się w dniach 20-21.11.2019 roku.


 

„Literackie Bielany”

19 listopada w SZKOLE Podstawowej nr 80 odbyła się Gala Laureatów dzielnicowego konkursu recytatorskiego „Literackie Bielany”.

Nasi Uczniowie wspaniale zaprezentowali szkołę, przygotowując recytację utworów, których autorami są patroni ulic dzielnicy Bielany.

Występy Uczniów zostały docenione! Pokonali liczną konkurencję, bo aż 9 innych bielańskich szkół.  Eryka Jakubowska z kl. 4a zajęła II miejsce, a Krzyś Drążek- wyróżnienie.

Do występu Uczniów przygotowała ich polonistka- Pani Magda Witczymiszyn.

Serdecznie gratulujemy!

 


Mistrzostwa Dzielnicy Bielany w badmintonie

W dniach 28 i 29.10.2019 odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy Bielany w badmintonie dziewcząt i chłopców w kategorii dzieci, rocznik 2007 i młodsi oraz w kategorii młodzieży, rocznik 2005 i 2006. Nasza szkoła była reprezentowana przez uczniów w obydwu kategoriach, tylko zabrakło dziewcząt w roczniku starszym, ponieważ tego dnia ósmoklasistki miały próbny egzamin z j. polskiego.

Nasi uczniowie godnie reprezentowali naszą szkołę, świadczą o tym uzyskane wyniki. W kategorii dzieci, dziewczęta w składzie Karolina Bałdak, Dominika Sadoś, Natalia Drążek zajęły III miejsce na 13 drużyn, chłopcy w składzie Aleksander Kus, Krzysztof Drążek i Mikołaj Proga zajęli IV miejsce, też na 13 drużyn. Następnego dnia startowali chłopcy w składzie Oliwier Gryżewski i Tymoteusz Bobrowski w kategorii młodzieży, zajmując V miejsce na 13 drużyn.
Gratulacje dla całej ekipy sportowej za walkę do końca i za wysokie wyniki sportowe.