Akcje

W naszej dzielnicy prężnie działa grupa POMOCNE BIELANY. Aktualnie prowadzona jest akcja pomocy dla lekarzy oraz pacjentów covidowych. Dzięki zaangażowaniu uczniów i rodziców nasz szkolny wolontariat również mógł ją wspomóc. Dostarczyliśmy zbierane produkty oraz fanty na licytację.  Szczególne podziękowania dla firmy Joanna i P. Moniki – mamy uczniów z kl. 2 za zatowarowanie w bardzo potrzebne kosmetyki i żele antybakteryjne! Kłaniamy się nisko.


W grudniu w bielańskim ratuszu uhonorowano wolontariuszy, inicjatywy społeczne, szkoły i firmy 2020 roku – Wolontariat w cieniu pandemii nabiera większego znaczenia. W trudnych czasach jeszcze bardziej potrzebujemy wolontariuszy, ich zaangażowania poświęcenia i aktywnej postawy – powiedział Grzegorz Pietruczuk – Burmistrz Dzielnicy Bielany.
W naszej szkole również możemy pochwalić się Wolontariuszami Roku – Rodzicami szczególnie wspierającymi, każdą akcję szkolnego wolontariatu. Serdecznie gratulujemy tytułu Państwu Annie i Piotrowi Kowalskim oraz Rafałowi i Julicie Romańskim.

W listopadzie obchodzimy Dzień Życzliwości. W tym roku szkolny Wolontariat współpracując z Filią Bielańskiego Ośrodka Kultury przygotował niespodzianki , które zawisły na płotach sąsiadów. Niespodziankę otrzymali również pensjonariusze Domu Seniora Rezon w Laskach. Na pewno bardzo ucieszyli się z mydełek od Stasia oraz zdrowych smakołyków. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym rodzicom. Dzięki Wam możemy rozdawać uśmiechy i życzliwość. Zapraszamy do naszego sąsiedzkiego Domu Kultury na wymianę roślin doniczkowych. Jak tylko zobaczymy się w szkole miejsce na wymianę roślin powstanie też u nas!


Rok szkolny 2020/2021


W grudniu z okazji Świąt Bożego Narodzenia wolontariusze odwiedzili Dom Seniora i wspólnie z mieszkańcami dekorowali pierniki oraz  śpiewali kolędy.

30.11.2019 r. (sobota) nasi wolontariusze uczestniczyli w Balu Andrzejkowym dla osób niepełnosprawnych w Młodzieżowym Domu Kultury  przy ul Andersena 4. Oprócz świetnej zabawy wolontariusze przygotowali słodki poczęstunek. 

23.11. 2019 r. (sobota) już po raz drugi wolontariusze pomogli w uprzątnięciu Cmentarza Wojennego w Laskach i w jesiennych porządkach przy ulicy Wieczorka.


Rok szkolny 2019/2020


Accessibility