Luty 2020

Muzeum Świat Iluzji

24 lutego klasa 4a wybrała się na wycieczkę do Muzeum Świat Iluzji. Podczas wizyty uczniowie świetnie się bawili dzięki iluzjom optycznym, paradoksom oraz zjawiskom przeczącym prawom fizyki. Byliśmy w pokojach luster, komnacie cieni, w zakręconym tunelu Vortex oraz w pokoju Amesa, w którym można było na chwilę zostać „olbrzymem”.


Centrum Nauki Kopernik

4 lutego klasy pierwsze oraz klasa druga uczestniczyła w ciekawym wyjściu do Centrum Nauki Kopernik. Podczas wizyty obejrzeliśmy teatr Robotyczny oraz uczestniczyliśmy w pokazach naukowych. Wszyscy oglądali eksponaty naukowe świetnie się przy tym bawiąc. Nauka jest fascynująca!Mamy się czym pochwalić!

Miło nam poinformować, że nasi Uczniowie odnieśli sukces na szczeblu ogólnopolskim.
Uczennica klasy 4a – Eryka oraz Uczniowie klasy 6b – Natalka i Krzysiu zdobyli „Orła literackiego” oraz tytuł finalisty w konkursie literackim „Polonus”.
Napisane przez nich opowiadania okazały się lepsze od konkurentów z całej Polski.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


Podsumowanie sukcesów uczniów w I semestrze roku szkolnego 2019/2020

06 lutego Opiekunki Samorządu Szkolnego zorganizowały apel, na którym podsumowano osiągnięcia uczniów. Celem uroczystości było nagrodzenie uczniów angażujących się w akcje charytatywne – zbiórki makulatury, plastikowych nakrętek i elektrośmieci. Dzieci zostały także docenione za udział w konkursach przedmiotowych i zawodach sportowych. Doceniona również została wysoka frekwencja i wyniki w nauce.
Dyplomy i upominki wręczyła Pani Dyrektor Ewa Petrykowska, Pani Przewodnicząca Rady Rodziców oraz Opiekunki Samorządu Szkolnego.
Ten dzień na pewno zmobilizował uczniów do dalszej, systematycznej pracy i aktywnego udziału w konkursach.

Składamy serdeczne podziękowania Radzie Rodziców za ufundowanie nagród.


Dzień Bezpiecznego Internetu

Z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu, który w tym roku obchodzony jest 11 lutego pod hasłem „Dzień Bezpiecznego Internetu: Działajmy razem!”, w dniach 3-5 lutego  uczniowie klas I-VIII  uczestniczyli w warsztatach „Klikam z głową”.

Warsztaty przeprowadzili edukatorzy Wydziału Kampanii Edukacyjno-Informacyjnego Departamentu Polityki Konsumenckiej.

Uczniowie w trakcie zajęć otrzymali gadżety związane z omawianą tematyką, książeczki o kampanii „Bądźmy razem bezpieczni”   i ulotki dla Rodziców o cyberbezpieczeństwie.

Podczas tegorocznych obchodów  zachęca się  wszystkich do aktywnego uczestnictwa we współtworzeniu twórczego i bezpiecznego środowiska online. Zwraca się szczególną uwagę na istotę współpracy pomiędzy różnymi sektorami przy wspieraniu pozytywnych zmian w sieci. Wszyscy powinniśmy angażować się w promowanie pozytywnych zastosowań internetu.


Dzień Babci i Dziadka w naszej szkole

 

Nowe logo

Żegnamy stare logo szkoły.

Witamy nowe logo szkoły.

Dziękujemy  Pani Agnieszce Gryżewskiej za projekt i wykonanie.


Accessibility