Wrzesień 2020

Nowy rok szkolny

1 września uczniowie klasy pierwszej i dzieci oddziału przedszkolnego zostali uroczyście powitani przez Dyrektor Szkoły Panią Iwonę Pyzowską i Wicedyrektor Panią Ewę Petrykowską oraz wychowawców klas.  Natomiast 2 września Burmistrz Dzielnicy Bielany Grzegorz Grzegorz Pietruczuk wręczył dzieciom oddziału przedszkolnego „Paczki Przedszkolaczka” natomiast uczniom klasy pierwszej piórniki.

Witamy Was w szkole, życzymy Wam, aby pobyt w niej był Waszą najpiękniejszą przygodą, pełną samych najlepszych ocen i wzorowego zachowania.

Koduj z Gigantami

Serdecznie zachęcamy uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach z programowania! Jeśli chcecie poznać świat tworzenia gier, aplikacji mobilnych i języków programowania, wydarzenie Koduj z Gigantami jest właśnie dla Was! Dla uczestników warsztatów oraz szkół, do których uczęszczają, przewidziany jest konkurs z supernagrodami! więcej…

Bezpieczny powrót do szkoły