Wrzesień 2020

Wybory Samorządu Uczniowskiego 2020/2021

29.09. odbyły się w naszej szkole Wybory Samorządu Uczniowskiego klas 4-8.
Dbając o reżim sanitarny, zebraliśmy się na sali w dwóch grupach.

W tym roku kandydowali:
Julia z kl. 4a, Ryszard z kl. 4a, Bartek z kl. 4b, Matt z kl. 5a i Krzysztof z kl. 7b.

Kandydaci zaprezentowali swój program i plany na nowy rok szkolny. Wykazali się dużą kreatywnością i
chęcią pracy na rzecz szkoły i innych uczniów.

Nad przebiegiem wyborów czuwali nauczyciele oraz Pani Wicedyrektor.

Oto wyniki wyborów:
Przewodniczący: Bartek kl. 4b
Zastępca: Krzysztof kl. 7b
Skarbnik/ Protokolant: Matt kl. 5a
Członek samorządu: Ryszard kl. 4a

Gratulujemy wygranym i wszystkim kandydatom, którzy startowali w wyborach!
Życzymy owocnej współpracy.

Opiekunki Samorządu:
Pani Dorota Tyrała i Pani Magdalena Witczymiszyn

Nowy rok szkolny

1 września uczniowie klasy pierwszej i dzieci oddziału przedszkolnego zostali uroczyście powitani przez Dyrektor Szkoły Panią Iwonę Pyzowską i Wicedyrektor Panią Ewę Petrykowską oraz wychowawców klas.  Natomiast 2 września Burmistrz Dzielnicy Bielany Grzegorz Grzegorz Pietruczuk wręczył dzieciom oddziału przedszkolnego „Paczki Przedszkolaczka” natomiast uczniom klasy pierwszej piórniki.

Witamy Was w szkole, życzymy Wam, aby pobyt w niej był Waszą najpiękniejszą przygodą, pełną samych najlepszych ocen i wzorowego zachowania.

Koduj z Gigantami

Serdecznie zachęcamy uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach z programowania! Jeśli chcecie poznać świat tworzenia gier, aplikacji mobilnych i języków programowania, wydarzenie Koduj z Gigantami jest właśnie dla Was! Dla uczestników warsztatów oraz szkół, do których uczęszczają, przewidziany jest konkurs z supernagrodami! więcej…

Bezpieczny powrót do szkoły