Marzec 2021

Prace uczniów klas czwartych

 

Przywitaliśmy wiosnę!

 

 

Nasza rzeczywistość w ostatnim czasie bardzo się zmieniła… Na szczęście przyroda żyje swoim niezmienny rytmem.

21 marca przywitaliśmy wiosnę! Z tej okazji,opiekunki Samorządu Szkolnego – Pani Magda Witczymiszyn i Pani Dorota Tyrała- zorganizowały dla uczniów akcję.

Zadaniem uczniów klas było przesłanie zdjęcia, które ukaże, w jaki sposób pożegnali zimę i przywitali nową porę roku.

Uczniowie przesłali piękne zdjęcia budzącej się do życia przyrody, a także swoje zdjęcia które oddają ich wiosenny nastrój.

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji

Autorami zdjęć są: Maja, Adrian z 4b, Michał, Artur z 5a, Janek, Kinga  z 6b

Autorem prezentacji jest Dawid z 6b

 


 

Podsumowanie akcji „Dzień Bezpiecznego Internetu”

Zakończyliśmy udział w akcji Dzień Bezpiecznego Internetu.

(DBI) obchodzony jest z inicjatywy Unii Europejskiej od 2004 roku. Od kilku lat przekroczył już granice Europy i dotarł do ponad 150 krajów. Jest to największa światowa akcja na rzecz bezpieczeństwa najmłodszych użytkowników Internetu oraz promocji pozytywnego wykorzystywania sieci.

Organizatorem DBI w Polsce od 2005 roku jest Polskie Centrum Programu Safer Internet, które tworzą państwowy instytut badawczy NASK oraz Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę. więcej…

W tym roku Dzień Bezpiecznego Internetu przypadł we wtorek 9 lutego, ale obchody  trwały przez cały luty i marzec.

W naszej szkole zostały zaplanowane i przeprowadzone zadania dostosowane do wieku i możliwości uczniów klas I-VIII. Ponadto kilkoro uczniów z klas VII-VIII wzięło udział w I Warszawskim konkursie pt. Bezpieczna przygoda z Internetem”.

Poniżej prace uczniów klas szóstych.


 

Nowe zmiany obowiązujące do 18 kwietnia

 

Do 18 kwietnia br. zostały przedłużone wszystkie obowiązujące zasady ograniczonego funkcjonowania szkół i placówek. Uczniowie wszystkich klas szkół podstawowych będą uczyli się zdalnie  więcej…

 

Nauczanie zdalne  organizowane jest z wykorzystaniem metod  i technik kształcenia na odległość. Obowiązuje plan zajęć zdalnych.


 

Accessibility