Kwiecień 2021

„Nadszedł Trzeci Maj…”

 

Bielańskie Centrum Edukacji Kulturalnej im. Jonasza Kofty zaprasza na widowisko staropolskie „Nadszedł Trzeci Maj…”, przygotowane z okazji 230 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja 30 kwietnia 2021 r., godz. 18.00 więcej…


 

 

Karta ucznia 2021

W tym roku mijają 4 lata od wydania pierwszych Kart Ucznia, których termin ważności kończy się w dniu 30 września 2021 r. W celu  realizacji wymiany kart i przedłużenia uprawnień do korzystania z Warszawskiego Transportu Publicznego  Zarząd Transportu Miejskiego przygotował specjalny link https://kartaucznia.ztm.waw.pl/7737a82c, dedykowany dla  Szkoły, za pomocą którego można złożyć wniosek o nową Kartę Ucznia.

Zarząd Transportu Miejskiego dołoży wszelkich starań, aby wszystkie wnioski o Karty Ucznia złożone do 23.05.2021 zostały dostarczone do szkół przed pierwszym dzwonkiem nowego roku szkolnego.

Rozpoczęcie roku szkolnego będzie doskonałym momentem do otrzymania nowej Karty Ucznia w szkole.

Załączniki:

 


 

Dzień Ziemi

Dzień Ziemi – co to takiego?

Dzień Ziemi znany jak Światowy Dzień Ziemi – to nazwa akcji prowadzonych corocznie, których celem jest promowanie postaw ekologicznych w społeczeństwie. Na całym świecie organizowane są spotkania, konferencje, konkursy, warsztaty itp. Poświęcone uświadamianiu ludziom zagrożeń wynikających z zanieczyszczenia środowiska. W Polsce również odbywa się wiele akcji związanych z tym świętem.

Jesteśmy mieszkańcami tego samego, wspólnego Domu – ZIEMI.

Nasza planeta w tym dniu kieruje do nas apel.

 Drodzy Ziemianie!!!

Nie marnujcie jedzenia!

Nie wyrzucajcie śmieci bez segregacji!

Nie zanieczyszczajcie powietrza!

Oszczędzajcie energię elektryczną i wodę!

Nie niszczcie lasów, pól i łąk!

Dbajcie o zwierzęta!

Dbajcie o siebie!

Wasza planeta – Ziemia

W związku z powyższym nie ma na co czekać. Weź sprawy w swoje ręce i zrób coś dobrego dla Ziemi, siebie i swoich bliskich.

Poniżej podpowiadamy Ci od czego zacząć:

Zapraszamy do udziału w konkursie.

 


 

 

Prace uczniów klas czwartych

 

Nowe zmiany obowiązujące do 18 kwietnia

 

Do 18 kwietnia br. zostały przedłużone wszystkie obowiązujące zasady ograniczonego funkcjonowania szkół i placówek. Uczniowie wszystkich klas szkół podstawowych będą uczyli się zdalnie  więcej…

 

Nauczanie zdalne  organizowane jest z wykorzystaniem metod  i technik kształcenia na odległość. Obowiązuje plan zajęć zdalnych.


 

Accessibility