Grudzień 2019

Wigilijne spotkania

Wśród nocnej ciszy… najlepiej usłyszeć życzenia świąteczne i poczuć smak wypieków Mam. W klasach naszej szkoły odbyły się spotkania klas z nauczycielami. Było wesoło, smacznie, przyjaźnie. Wigilie w klasach odbyły się 19 grudnia.


Mikołajki na sportowo

18 grudnia klasy 3 zostały zaproszone na imprezę sportowo – rekreacyjną organizowaną przez Centrum Rekreacyjno – Sportowe m.st. Warszawy w Dzielnicy Bielany. W spotkaniu uczestniczyli dwaj goście specjalni: Pan Burmistrz Grzegorz Pietruczuk i Święty Mikołaj. Obaj byli mile witani przez Nas. Uczestnicy zabawy wzięli udział w konkurencjach sportowych, kulinarnych – ozdabianiu pierników oraz plastycznych – wykonali kartki świąteczne. Dziękujemy za zaproszenie!


Kiermasz świąteczny

18 grudnia 2019 r. odbył się w naszej szkole Kiermasz Bożonarodzeniowy. Został on zorganizowany z inicjatywy Rady Rodziców. Była to kolejna okazja do wspólnej zabawy i integracji społeczności szkolnej.
Podczas kiermaszu, każda klasa wystawiła rękodzieła, przygotowane z nauczycielami i rodzicami.
Na stoiskach znalazły się anioły, stroiki, bombki i choinki. Kupujący zachwycali się oryginalnością, starannością i estetyką świątecznych ozdób.
Podziwiano także występy uczniów, którzy zaprezentowali swoje talenty podczas Jasełek, przygotowanych przez Panią Małgorzatę Zawistowską.
Rada Rodziców zadbała również o „coś dla ciała”, czyli kawiarenkę pełną smakołyków. Nie zabrakło tradycyjnych pierogów i barszczu oraz pysznych, domowych ciast upieczonych przez Rodziców.
Dochód z kiermaszu został przekazany na cel charytatywny – dla chorującej na białaczkę Oliwii.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim zaangażowanym w organizację tej wspaniałej imprezy.


Accessibility