Sukces naszych uczennic

Miło nam poinformować, że dwie uczennice naszej szkoły Joanna Rogala z klasy II a i Barbara Chorzewska z klasy V a,

zdobyły wyróżnienia w VIII edycji konkursu plastycznego “Bądź EKO na Bielanach”, który w tym roku odbył się pod hasłem „Jesteś odpowiedzialny za to, co oswoiłeś”.

Konkurs zorganizowała Fundacja „Żyj z pasją” oraz Urząd Dzielnicy  Warszawa Bielany.

Dziewczynki odebrały gratulacje i nagrody z rąk samego burmistrza Bielan Grzegorza Pietruczuka, podczas uroczystości w Urzędzie Dzielnicy Warszawa Bielany w dniu 19 czerwca 2021 roku.

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Szanowni Państwo,

w związku z aktualną sytuacją epidemiczną i obowiązującymi przepisami wprowadzamy zasady mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom, rodzicom i wszystkim pracownikom szkoły.

Na spotkania z wychowawcami zapraszamy wyłącznie rodziców uczniów klasy 8 i 3.  Z uwagi na zagrożenie epidemiczne prosimy, aby w tym dniu przyszedł tylko jeden z rodziców/opiekunów. Rodzice proszeni są o założenie maseczek. Wszyscy zobowiązani są do dezynfekcji rąk i zachowania dystansu.

Rodzice pozostałych dzieci oczekują przed wejściem do budynku szkoły, pamiętając o zachowaniu bezpiecznych odległości.

HARMONOGRAM ZAKOŃCZENIA ROKU

KLASA GODZINA SALA
1 a 10.00 Nr 2
2 a 10.30 Nr 1
2 b 10.30 Nr 18
3 a 10.00 Sala gimnastyczna
4 a 10.30 Nr 17
4 b 10.00 Nr 20
5 a 10.30 Nr 35
6 a 11.00 Nr 34
6 b 11.00 Nr 33
7 a 10.00 Nr 21
7 b 10.00 Nr 37
8 a 8.30 Sala gimnastyczna

„Godziny wychowawcze ze światem”

W mijającym roku szkolnym 2020/2021 klasa VI ze swoja wychowawczynią- Panią Magdalena Witczymiszyn, przystąpiła do ogólnopolskiego programu „Godziny Wychowawcze ze światem”.

Program polega na przeprowadzeniu godzin wychowawczych z zakresu edukacji globalnej. Celem lekcji było poznanie problemów i wyzwań współczesnego świata, przed którymi stoimy jako ludzkość.

Uczniowie z zaangażowaniem zrealizowali projekt, a cel, by ukształtować w nich postawę wrażliwości i otwartości wobec współczesnych problemów cywilizacyjnych, na pewno został osiągnięty.