Aktualności

Nowy rok szkolny

1 września uczniowie klasy pierwszej i dzieci oddziału przedszkolnego zostali uroczyście powitani przez Dyrektor Szkoły Panią Iwonę Pyzowską i Wicedyrektor Panią Ewę Petrykowską oraz wychowawców klas.  Natomiast 2 września Burmistrz Dzielnicy Bielany Grzegorz Grzegorz Pietruczuk wręczył dzieciom oddziału przedszkolnego „Paczki Przedszkolaczka” natomiast uczniom klasy pierwszej piórniki.

Witamy Was w szkole, życzymy Wam, aby pobyt w niej był Waszą najpiękniejszą przygodą, pełną samych najlepszych ocen i wzorowego zachowania.


 

Koduj z Gigantami

Serdecznie zachęcamy uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach z programowania! Jeśli chcecie poznać świat tworzenia gier, aplikacji mobilnych i języków programowania, wydarzenie Koduj z Gigantami jest właśnie dla Was! Dla uczestników warsztatów oraz szkół, do których uczęszczają, przewidziany jest konkurs z supernagrodami! więcej…

 


 

Bezpieczny powrót do szkoły

 

Komunikat

„Zgodnie z informacją Głównego Inspektora Sanitarnego z 24 lutego 2020 roku: ,,Na chwilę obecną, nie ma uzasadnienia dla podejmowania nadmiernych działań typu kwarantannowanie osób powracających z regionów Północnych Włoch, odmawianie udziału w zajęciach szkolnych oraz zamykanie szkół.” … więcej


Muzeum Świat Iluzji

24 lutego klasa 4a wybrała się na wycieczkę do Muzeum Świat Iluzji. Podczas wizyty uczniowie świetnie się bawili dzięki iluzjom optycznym, paradoksom oraz zjawiskom przeczącym prawom fizyki. Byliśmy w pokojach luster, komnacie cieni, w zakręconym tunelu Vortex oraz w pokoju Amesa, w którym można było na chwilę zostać „olbrzymem”.


Centrum Nauki Kopernik

4 lutego klasy pierwsze oraz klasa druga uczestniczyła w ciekawym wyjściu do Centrum Nauki Kopernik. Podczas wizyty obejrzeliśmy teatr Robotyczny oraz uczestniczyliśmy w pokazach naukowych. Wszyscy oglądali eksponaty naukowe świetnie się przy tym bawiąc. Nauka jest fascynująca!


Accessibility