Aktualności

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w oddziale przedszkolnym i klasach pierwszych

 

Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2021/2022

Szanowni Państwo,

informujemy, że w związku z aktualną sytuacją epidemiczną i obowiązującymi przepisami wprowadzamy zasady mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom, rodzicom i wszystkim pracownikom szkoły.

Na spotkania z wychowawcami zapraszamy wyłącznie rodziców dzieci z Oddziału Przedszkolnego oraz rodziców  uczniów klas 1. Z uwagi na zagrożenie epidemiczne prosimy, aby w tym dniu przyszedł tylko jeden z rodziców/opiekunów. Rodzice proszeni są o założenie maseczek. Wszyscy zobowiązani są do dezynfekcji rąk i zachowania dystansu.

Rodzice pozostałych dzieci oczekują przed wejściem do budynku szkoły, pamiętając o zachowaniu bezpiecznych odległości.

 

HARMONOGRAM ROZPOCZĘCIA ROKU – 1 WRZEŚNIA 

 


 

Uroczyste zakończenie roku szkolnego

25 czerwca odbyło się uroczyste pożegnanie klasy ósmej. Uczniowie klas siódmych przygotowali część artystyczną pod kierunkiem wychowawców, pani Kamili Dżaman-Wojtusik i Doroty Przybylskiej. Ponadto dzieci z klasy pierwszej przygotowały upominki dla ósmoklasistów.


 

Dzień Sportu

22 czerwca odbył się Dzień Sportu. W tym wydarzeniu sportowym wzięli udział uczniowie z klas młodszych i starszych. Nasi uczniowie grali w siatkówkę z nauczycielami. Ten dzień dostarczył dużo wrażeń sportowych.

 


 

Wycieczka do Nieborowa

17 czerwca klasa pierwsza i grupa przedszkolna pojechały na wycieczkę autokarową do Nieborowa. Atrakcji było mnóstwo: odwiedziny w chacie Baby Jagi, oglądanie wyrobów rękodzieła ludowego, wypieki piekarnicze, wyrób mioteł z brzeziny, zawody z miotłami, przeciąganie liny, huśtawki i odpoczynek na hamakach. Odbył się też kostiumowy bal u Baby Jagi. Z entuzjazmem karmiliśmy kozy, owce, króliki i konie. Nakarmieni w restauracji pojechaliśmy w podróż wozem traperskim. Potem przesiedliśmy się w pociąg. Aktywnie spędzaliśmy czas jeżdżąc konno, strzelając z łuku, grając w golfa. Były też zabawy na dmuchańcach: w zamku i na zjeżdżalni, mini ścianki wspinaczkowe, tyrolka, trampoliny. Wycieczkę zakończyliśmy ogniskiem z kiełbaskami. Na takie wycieczki chętnie pojedziemy w następnym roku szkolnym!


 

Dobry Start

 

Od 1 lipca można składać wnioski (wyłącznie elektronicznie) o 300 zł w ramach programu Dobry Start. Do świadczenia uprawnieni są rodzice dzieci i młodzieży uczącej się. Za obsługę programu odpowiedzialny jest Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

 

 


 

Sukces naszych uczennic

Miło nam poinformować, że dwie uczennice naszej szkoły Joanna Rogala z klasy II a i Barbara Chorzewska z klasy V a,

zdobyły wyróżnienia w VIII edycji konkursu plastycznego “Bądź EKO na Bielanach”, który w tym roku odbył się pod hasłem „Jesteś odpowiedzialny za to, co oswoiłeś”.

Konkurs zorganizowała Fundacja „Żyj z pasją” oraz Urząd Dzielnicy  Warszawa Bielany.

Dziewczynki odebrały gratulacje i nagrody z rąk samego burmistrza Bielan Grzegorza Pietruczuka, podczas uroczystości w Urzędzie Dzielnicy Warszawa Bielany w dniu 19 czerwca 2021 roku.


 

Accessibility